Doğru tartım zamanı: Enka elektronik çiftlik terazileri

Terazinin, bir nesnenin ağırlığını ölçmek için kullanılan bir araç olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak terazi, günlük hayatımızdaki kullanımları kadar çiftliklerde de oldukça önemli bir role sahiptir.

Enka Elektronik Hayvan Kantarları, özellikle satışa yönelik yetiştiricilik yapan çiftliklerdeki hayvanların tartımının doğru şekilde yapılmasını sağlamak için özel olarak geliştirilmiş ürünlerdir. Doğru ve tutarlı bir ölçümün yapılmasını sağlamasının yanı sıra üretim maliyetlerinin belirlenmesini, satış için stok büyüklüğünün kontrol edilmesini sağlar.

Hem büyükbaş hem de küçükbaş hayvanlar için özel olarak sipariş verilebilecek olan hayvan kantarları, 2 adet menteşeli kapıya sahiptir ve birinden hayvan içeri sokulurken diğerinden çıkarılır. Böylece hızlı tartım ve sirkülasyon için uygun koşullar sağlanmıştır. NPU demirli alt şase ve üzeri baklava desenli taban sacı ile büyük hayvanların tartımında dayanıklı bir profil çizer.

Her iki ürün de elektrostatik fırın boyalı olarak sunulmuştur ve şehir elektriği ile birlikte kullanılabilir.

62080
Büyükbaş elektronik kantar

Ölçüler: 100 x 200 x 190 cm
Kapasite: 2000 kg
Hassasiyet: 1 kg

62075
Küçükbaş elektronik kantar

Ölçüler: 70 x 110 x 90 cm
Kapasite: 300 kg
Tartım hassasiyeti: 0.1 kg

Her iki ürün de 25 mm büyük digitli kırmızı LED göstergeli, komple paslanmaz çelik kasalı ve yeni nesil Lityum iyon pilli bir panel ile teslim edilebilir. Bu gösterge, bünyesindeki batarya sayesinde elektriğe ihtiyaç duymadan tartımı yapabilmenizi ve kaydedebilmenizi sağlar.

Similar Posts