Otomatik kaşağı: çiftlikte olması gereken demirbaşlar

Otomatik kaşağılar, çiftliklerde hayvanların kullanması için uygun yerlere asılan ve hayvanları fiziksel zarar vermeden kaşıntılarını gideren bir cihazdır. Bu cihazlar, hayvan sağlığı ve refahı için önemli bir rol oynamaktadır.

Bu ürünler hayvanların kaşıntılarını gidermek için kullanılır. Hayvanlar, çeşitli nedenlerle kaşıntı yaşayabilirler. Bu nedenler arasında, cilt hastalıkları, böcek ısırıkları ve parazitler sayılabilir. Kaşıntı, hayvanlarda stres, huzursuzluk ve hatta yaralara neden olabilir. Otomatik kaşağılar, bu sorunları ortadan kaldırarak hayvanların rahatını artırmaya yardımcı olur. Daha rahat bir yaşam da süt verimini arttırır.

Çiftlikte otomatik kaşağı kullanmanın faydaları nelerdir?

  • Hayvanların kaşıntılarını gidererek onların refahını artırır.
  • Hayvanlarda stres ve huzursuzluğu azaltır.
  • Yara oluşumunu önler.

Otomatik kaşağılar verimliliği nasıl arttırır?

Otomatik kaşağılar, geleneksel kaşağılama işini bertaraf ederek işçilik maliyetlerini düşürmeye ve personelin çiftliğin başka işlerine odaklanmasını sağlayarak verimliliği artırmaya yardımcı olur. Geleneksel yöntemlerle kaşağılama, zaman alıcı ve zahmetli bir iştir. Otomatik kaşağılar ise, bu işlemin otomatik olarak yapılmasını sağlayarak işçilerin başka işlerde çalışmasına olanak tanır.

Otomatik kaşağılar hangi malzemelerden üretilmiştir?

Enka otomatik kaşağılar, uzun süreli kullanıma imkan tanıyan naylon fırçalardan yapılmıştır. Bu fırçalar düz ve kıvrımlı olmak üzere iki şekilde sipariş edilebilir. Düz fırçanın ebatları 44 x 87 cm, kıvrımlı olanın ise 50 x 87 cm’dir.

Satış sonrasında, yedek parçaların temini

Enka otomatik kaşağıları İzmir’deki fabrikamızda üretiyoruz ve bu ürünü şimdiye dek dünyanın farklı yerlerinde yaklaşık 2000 müşterimize güvenli bir şekilde teslim ettik.

Bu ürünün parçalarının tümü, satış sonrasında Enka Tarım tarafından tedarik edilebilir; fırça, redüktör ve motor. Bunun yanında bu ürünün en önemli bileşeni olan elektronik kartı da uygun koşullar altında tamir edilebilir yada gerekli görüldüğü durumlarda en uygun fiyatlarla yenisi ile değiştirilebilir.

Similar Posts