Verimliliğin çiftliğinizdeki hali: Enka yem ezme makinesi

Hayvanlarınızın beslenmesini bir üst seviyeye taşıyan, tarımın gücünü elinize almanın tam zamanı. Buğday, arpa, mısır, yulaf, bakla ve çavdar gibi temel tahılları, özel yem ezme makinemiz sayesinde kolayca ezin ve hayvanların daha rahat sindirebileceği bir hale getirin. Hayvanlarınızın sindirim sistemini güçlendirerek daha sağlıklı bir beslenme sağlayın.

3 kW gücündeki motoruyla yem ezme makinemiz her türlü tahılı etkili bir şekilde öğütür. 1500 devirde çalışarak yemleri hızlı ve homojen bir şekilde hazırlar, hayvanlarınızın besin alımını artırır. 220V ev elektriğiyle çalışan bu makine, tarlada kalan ürünleri hayvanlarınız için hazırlamakta oldukça iyi. Pratik kullanımı ile her çiftçinin rahatlıkla kullanabileceği bir makinedir.

750 x 500 mm ebatlarındaki geniş yem girişi, 280 x 100 mm ebatlarındaki yem çıkışı ile ideal bir denge sunar. Makinemiz 130 kg ağırlığıyla sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Hayvanlarınızın sağlıklı ve dengeli bir diyetle beslenmesini sağlayarak, verimliliklerini artırın.

Yem ezme makinemiz, tahılları daha etkili bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyarak çiftlik atıklarını azaltır ve çevre dostu bir tarım pratiği sunar. Her detayı düşünülerek tasarlanan yem ezme makinemiz, modern tarımın ihtiyaçlarına cevap veren bir çözümdür.

Hayvanlarınızın en iyi şekilde beslenmesini sağlayarak, çiftliğinizin verimliliğini artırın. Yem ezme makinemizle tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Similar Posts