Enka mama hazırlama makinesi ile bir adım önde olun.

Çiftliğinizdeki kolaylık arayışınızı sonlandırıyor ve verim artışınızı en iyi hale getiriyoruz. Paslanmaz çelik gövdesi ve pervaneli sistemi ile bu makine, çiftlikteki buzağıların mama ihtiyacını karşılamak üzere özel olarak tasarlanan pratik ve kullanışlı bir ürün. Hem sağlam, hem dayanıklı, hem de son derece kullanışlı!

Enka mama hazırlama makinesinin paslanmaz çelik gövdesi sağlamlığı ve hijyeni aynı anda sunar. Bu sayede ürünün temizlenmesi de kolaylaştırılmıştır. Elinize bir tane nemlendirilmiş temiz bir sarı bez alın ve gövdenin içiyle dışını bu bezle silerek temizleyin. Bu kadar kolay. Makinenin içine konan süt mamasının homojen biçimde karışmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış pervaneli sistem sayesinde topaklanma veya çökelme olmadan mamadan alınan verim en üst düzeye çıkarılır.

Yalnıza bir açma kapama butonu ve ayar düğmesinden oluşan kolay kullanımı ile Enka mama hazırlama makinesi, çiftliklerdeki en yoğun günlerde bile en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Buzağıların tek seferde yüksek miktarda mama tüketme eğilimi de göz önünde bulundurularak Enka mama hazırlama makinesinin kapasitesi 40lt olarak ayarlanmıştır. Bu tek seferde pek çok buzağıyı beslemek için yeterli miktarda mamanın hazırlanmasını sağlamaya yetecek hacimdir.

Ürünümüz, başta kullanım alanını yaygınlaştırmak ve enerji verimliliğini üst düzeyde tutmak için ev elektriğiyle, yani 220V 50Hz ile çalışacak şekilde hazırlanmıştır. Bunun yanında 2400W gücündeki güçlü motoru sayesinde mama hızlı ve etkili bir biçimde hazırlanır, buzağıların mama ihtiyacı kolayca sağlanır.

Enka mama hazırlama makinesi 40 x 40 x 76 cm ebatlarındadır ve yalnızca 11 kg ağırlığındadır. Bu sayede çiftliğin içindeki herhangi bir yere kolayca yerleştirilebilir, taşınabilir ve güvenle saklanabilir. Esnek kullanımı ve hızlı hareket kabiliyeti ile çiftliğinizdeki işlerinizi kolaylaştırır.

Neden Enka mama hazırlama makinesi?

Bu makine, çiftliğinizde kullanacağınız makineler içinde önemli bir yerdedir. Kullanışlı tasarımı, dayanıklılığı ve kullanımdaki kolaylığı ile hayvancılıkla uğraşanların en büyük yardımcılarından biridir. Buzağılarınızın sağlığı ve beslenme ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan bu ürün, çiftlikte sadece bir makinadan çok daha fazlasıdır.

Çiftçiliğinizi daha verimli hale getirmek ve çiftlikte yapılan beslemelerde avantajları bulunan bu özel makinayı hemen demirbaşlarınızın arasına ekleyin ve sipariş verin! Size özel kampanyalar ve uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu ürünü kaçırmayın. Sipariş vermek veya daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir veya e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

Enka çiftlik makineleri grubu ile bir adım önde olun.

Similar Posts