Ayak bakım ürünleri ile çiftlikteki hayvanların yaşamlarını kolaylaştırın.

Ayak sağlığı, hayvan bakımının en önemli yönlerinden biridir. Özellikle hayvanların hareket kabiliyeti ve genel refahı için sağlam ve iyi bakımlı ayaklar hayati öneme sahiptir. Geleneksel ayak bakım yöntemleri genellikle zaman alıcı ve zorlayıcı olabilirken, ayak bakımını kolaylaştırmak için geliştirilen bir yenilik olan Walkease ayak bakım kiti, bu işi daha kolay ve etkili hale getiriyor.

Walkease ayak bakım kiti

Walkease ayak bakım kitinin en önemli bileşeni olan EVA (Etil Vinil Asetat) taban malzemesi, yüksek darbe emici ve dayanıklı bir malzemedir. Bakım altındayken ayak sağlığını korumak ve ayağı her yönden desteklemek için özel olarak seçilmiştir.

EVA malzemeden üretilmiş olan ayak bloğu, geleneksel yapıştırıcılarla değil, Walkease ayak bakım setinin içinde de bulunan özel bir yapıştırıcı ile hayvanın ayaklarına yapıştırılır. Bu, malzemenin ayağın altına daha hızlı bir yapışmasını sağlar, hem de daha güçlü ve dayanıklı bir bağ oluşturur.Özel yapıştırıcı sayesinde ayak bloğu hızla yerine sabitlenir ve hayvanın ağırlığını taşıyabileceği kadar sağlam hale gelir.

Walkease ayak bakım kitinin avantajları nelerdir?

Hızlı ve etkili: Ayak bloğu, sadece 10 saniye içinde ağırlık taşıyacak hale gelir. Bu, hayvanların hızla hareket edebilmesi ve normal aktivitelere dönebilmesi anlamına gelir.

Ekonomik: Küçük miktarlardaki yapıştırıcı malzeme bile güvenli bir tutuş sağlar. Bu da hem ekonomik hem de etkili bir çözüm sunar.

Konforlu ve kolay: Geleneksel ayak bakım yöntemlerinin aksine, sıvıları ve tozları karıştırmak zorunda değilsiniz. Temizlenmiş ayak üzerine özel bir ayak rendesi ile işlem yapmanız yeterlidir.

Çeşitli Boyut Seçenekleri: Ayak bloğu, farklı hayvan ayağı boyutlarına uygun olarak farklı boyutta sunulmaktadır. Bu da kullanımın geniş bir yelpazede yapılabilmesini sağlar.

Özel Tasarım Seçenekleri: Özellikle eğimli olarak tasarlanmış bloklar, hayvanın tendonlarını ve bağlarını korumaya yardımcı olurken, zorlu zeminlerde bile doğru aşınmayı destekler.

Technovit 2 Bond tırnak bakım kiti

Bu set, atların ve diğer hayvanların ayaklarının bakımında kullanılan tahta taban blokları, bir yapıştırıcı ve yapıştırıcıyı zerk etmek için bir karıştırma ucu içerir.

Technovit’in özel yapıştırıcısı, 2 bileşenli bir sistemdir ve hızlı kuruması ile diğerlerinden ayrılır. Hayvanın ayağına uygulandıktan sonra, yaklaşık 2-3 dakika içinde ağırlığı çekebilecek hale gelir. Yapıştırıcı, tırnakların kırılmasını önlemeye ve ayakların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

Karıştırma ucu, yapıştırıcının iki bileşenini karıştırmak ve aynı anda hayvanın tabanına yaymak için kullanılır. Bu, yapıştırıcının düzgün bir şekilde karışmasını ve en iyi şekilde çalışmasını sağlar.

Technovit 2 Bond ayak bakım seti, ineklerin ve atların ayaklarının bakımında etkili bir araçtır. Set, kullanımı kolaydır ve herhangi bir veteriner veya ayak bakım uzmanı tarafından uygulanabilir.

Technovit 2 Bond ayak bakım seti, dozajlama tabancalı yada dozajlama tabancası olmadan sipariş edilebilir.

Setin bazı avantajları şunlardır:

 • Hızlı kurur
 • Ağırlığa dayanır.
 • Tırnakların kırılmasını önlemeye yardımcı olur
 • Ayakların iyileşmesini hızlandırır.
 • Kullanımı kolaydır.

Technobase 8000 ayak bakım seti

Bu ürün, atların ve diğer hayvanların ayaklarının tedavisinde kullanılan, hızlı kuruyan, akrilik bir reçinedir. Tırnakların kırılmasını önlemek için, ayakların iyileşmesini hızlandırmak için, yaraları ve enfeksiyonları kapatmak için, tırnaklar arasındaki boşlukları kapatmak için, ahşap tabanları sabitlemek için ve tırnakları korumak için kullanılabilir. Bu nedenle Technobase 8000, hayvancılıkta çok yönlü kullanımı ile öne çıkan etkileyici bir üründür.

Technobase 8000, paketinden çıktığı an kullanıma hazır bir üründür. Uygulamadan önce, ayağın yüzeyini temizlemek ve kurutmak gerekir. Bunun için bir rende ve temiz, nemli bir bez kullanabilirsiniz. Ardından, paketin içinden çıkan karton bardakların içinde özel sıvıyı ve tozu karıştırarak oluşan reçineyi ayağa uygulayın ve düzgün bir şekilde şekillendirin. Reçine, yaklaşık 2-3 dakika içinde sertleşecektir.

Bu ürün başta at ve inek olmak üzere çiftlikteki pek çok hayvan için güvenli ve etkilidir.Kullanımı kolaydır ve herhangi bir veteriner veya ayak bakım uzmanı tarafından uygulanabilir.

Technobase 8000’in avantajları

 • Hızlı kurur.
 • Ağırlığa dayanır.
 • Tırnakların kırılmasını önlemeye yardımcı olur.
 • Ayakların iyileşmesini hızlandırır.
 • Ayaklarda oluşan yaraları ve enfeksiyonları kapatır.
 • Ayak tırnaklarında oluşan boşlukları doldurur.
 • Ahşap tabanların sabitlenmesine yardımcı olur.
 • Ayak tırnaklarını korur.

Technobase 8000 ürünü 4 ve 14 tabanlı setler halinde sipariş edilebilir.

Похожие записи