ENKA Mekanik Pulsatörlü Sağımhane

Süt sağım makinelerinden tanıdığınız Enka Pulsatör, şimdi daha da verimli süt sağımı için sağımhanenizde.

Sağımhane, süt ürünleri ile uğraşan her kademedeki üretici için temel rol oynayan özel bir veya alanı ifade eder. Bu tesis, yetiştirilen hayvan cinsine bağlı olarak sığır, keçi veya koyun gibi süt veren ve sütü ekonomik değere sahip hayvanlardan sağılan sütün toplandığı, işlendiği ve bir süreliğine depolandığı bir alanı içerebilir.

Sağımhane, sütün tüketime yönelik olarak hijyenik ve sağlıklı bir şekilde elde edilmesini ve işlenmesini sağlayan modern ekipmanlarla donatılmıştır. Bu tesisler, çeşitli kapasitelerde sağım sistemleri, sütü güvenli şekilde saklamak için soğutma tankları ve opsiyonel olarak süt işleme üniteleri gibi bileşenleri içerebilir.

Sağımhaneler, temel olarak sağım yapan pulsatörlere göre ayrılır. Bunlar mekanik ve elektronik olmak üzere iki çeşittir ve her iki pulsatörün üretimi de Enka Tarım tarafından gerçekleştirilmektedir.

Enka Mekanik Pulsatörlü Sağımhane içinde kullanılan malzemeler kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve gerektiğinde yerlerine yenileri kolayda tedarik edilebilen ürünlerdir.

Bu ürünleri incelemek için lütfen aşağıdaki bölüme göz atın.

Enka Mekanik Pulsatörlü Sağımhane ürününde kullanılan temel parçalar:

  • Enka mekanik pulsatör *
  • 250 ccm pençelik ve uzun silikon memelikli sağım demedi **
  • ED750 yarı otomatik yıkama sistemi ***
  • Paslanmaz çelik süt filtresi
  • Paslanmaz ara durak tankı
  • Paslanmaz çelik süt aktarma pompası

* inek, koyun ya da keçi için özel pulsatör çeşitleri vardır.
** standart; diğer kapasitelerdeki sağım demetleri opsiyoneldir.
*** standart; ED1000 tam otomatik yıkama sistemi opsiyoneldir.

Sağımhanede kullanılan pulsatör, pençe, memelik ve memelik kılıfı gibi diğer parçalar siparişe göre belirlenir.

Waikato ya da MGMilker mekanik süt ölçerler, bu sağım sisteminde opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Ürünlerimizi yalnızca satış ve pazarlama düşüncesi ile olmaktan ziyade, satış sonrası servise, müşteri memnuniyetine ve her daim ulaşılabilir olmaya önem vermekteyiz.

Ekonomik, kaliteli yedek parça ve garantili hizmetlerimizle farklı olmaktayız ve farklı olmaya devam etmekteyiz. 7 gün 24 saat kurulumunu yapmış olduğumuz sağım sistemlerine, üretmiş olduğumuz sağım makinelerine ve kısacası satmış olduğumuz tüm ürünlerimize destek verme kabiliyetindeyiz.

Türkçe / İngilizce

Fransızca / İngilizce

Rusça / İngilizce

Enka Tarım; bünyesindeki genç, dinamik ve alanında uzman kadrosuyla, hizmet verdiği sektördeki tüm yenilikleri yakından takip eden yeni projelerle ARGE alanında da yatırımlara önem vererek sektörün ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılayarak ekonomik çözümler üreten ve en iyi hizmeti sunan bir kurum haline gelmiştir.

ENKA’nın tanınan bir marka olması ve ürünlerinin farklı kıtalarda, 50’den fazla ülkede aktif olarak satılması ülkemiz açısından da çok önemli bir başarıdır. Dünyadaki tarım ve hayvancılığa dayalı teknolojilerin gelişimini yakından takip ederek uluslararası standartlara uygun üretim yapan firmamız, birebir müşteri memnuniyetini esas alır; daima üreticinin yanında ve hayvancılığın hizmetindedir.

Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Arnavutluk, İtalya, İsviçre, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık, İrlanda, Letonya, Belarus, Ukrayna, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Suriye, İsrail, Özbekistan, Kazakistan, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Mısır, Tunus, Mali, Meksika, Ekvador, Bolivya, Birleşik Devletler, Kanada ve daha fazlası…

Süt endüstrisi için ihtiyacınız olan her çözüm için

İletişim içinde kalalım.

Süt sağım makineleri, çiftlik makineleri, süt sağım makineleri ve satışını gerçekleştirdiğimiz çiftlik malzemeleriyle ilgili teklif almak için bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Enka Tarım Ltd Şti
İTOB Organize Sanayi Bölgesi 10017. Sokak No: 3 – 5
35470 Tekeli – Menderes – İzmir – TÜRKİYE

Tel: +90 232 799 00 50 Fax: +90 232 799 00 51
E-mail: info@enkatarim.com