Mükemmel süt sağma makineniz ENKA’dan.

[:tr]Giriş seviyesindeki küçük kapasiteli süt sağma çiftlikleri için ideal ürün tek güğüme tek bir sağma demedi ile sağma yapabilen süt sağma makineleridir. Bu makine temel olarak güçlü ve sağlam bir şase üzerine oturtulmuş bir güğüm ünitesinden, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü bir hortum setinden ve hayvanın memesine takılacak olan bir sağım demedinden oluşur. sağımhanenin kuruluş ve işletme bütçesine bağlı olarak sağma makinesine ayrıca bir vakum kazanı da takılabilir.

Küçük ölçekli bir süt çiftliğinde ekonomik, hızlı ve pratik bir süt sağma işini yönetmek için tek güğüme tek sağma yapan ENKA Süt Sağma Makineleri en iyi çözüm ortağınızdır.

ENKA TARIMDAN HER HAYVAN İÇİN DOĞRU KAPASİTEDE SÜT SAĞMA MAKİNESİ

ENKA Tarım, Türkiye’de ve dünyada süt eldesinde kullanılan küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar için süt sağma makineleri üreten güçlü bir markadır. Koyun, keçi ve inek için ihtiyaç duyduğunuz süt sağma makinası ihtiyaçlarınızda daima yanınızdaki güçlü ortağınızdır.

NEDEN ENKA SÜT SAĞMA MAKİNESİ?

Yakın.

ENKA Tarım, üretim ve tedarik merkezi İzmir’de bulunan yerel ve stok kalitesi yüksek bir firmadır. Süt sağım çiftliklerini işletenlerin ihtiyaç duyacağı tüm makineleri ve bu makinelerin tüm yedek parçalarını kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde anında, stoktan ve pratik bir şekilde teslim ederek çiftliğin işleyişini iyileştirmenize katkı sağlar.

Hızlı.

ENKA Tarım’da işler son derece hızlı yürür. Süt sağım çiftliğinin kurulumundan yedek parça tedarik sürecine kadar her aşamada ve teknik servis gereksiniminde müşterinin ihtiyaç duyduğu her an yanındadır.

Farklı çeşitlerde ve farklı kapasitelerdeki süt sağma makineleri ile her kapasitedeki süt çiftliğinde ENKA markası ile yanınızdayız.[:ru]Идеальный продукт для дойных ферм начального уровня – доильные машины, которые можно доить одним бидоном и одним доильным аппаратом. Эта машина состоит в основном из бидонной установки которая установлена на прочном и надежном шасси,в комплекте с надежного, долговечного, длинным шлангом и доильным апаратом, который должен быть прикреплен к соскам животного. В зависимости от монтажного и эксплуатационного бюджета доильного зала в доильном аппарате также может быть установлен вакуумный котел.

Доильные машины ENKA являются лучшим партнером для решения одной доильной установки для управления экономичным, быстрым и практичным доильным бизнесом на небольшой молочной ферме.

ОТ ENKA TARIM ДЛЯ КАЖДОГО ЖИВОТНОГО ПРАВИЛЬНОЙ МОЩНОСТИ ДОИЛЬНЫЙ АГРЕГАТ

ENKA Tarım , являеться сильным брендом как в Турции так и в мире по производству доильных агрегатов для овец и крупного рогатого скота используемых для производства молока. Доильная машина,которые  необходимая для овец, коз и коров, всегда является вашим сильным партнером.

ПОЧЕМУ ДОИЛЬНЫЕ АГРЕГАТЫ ENKA ?

ENKA Tarım ,центр производства и снабжения – это местная и высококачественная компания в Измире. Она способствует улучшению работы фермы путем доставки всех машин и всех запасных частей дойных ферм, которые нуждаються молочными фермерами , быстрым , легким  и экономичным способом.

Быстро

Работы в ENKA Tarım чрезвычайно быстро продвигаеться. От установки доильной фермы до поставки запасных частей , она всегда находится рядом в каждый раз, когда клиент нуждается в ней для технического обслуживания .

С разными видами и разным производством доильных агрегатов с разной мощностю для молочных ферм мы с трендом Енка всегда рядом с вами.

 [:]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir